Спецпредставник Сполучених Штатів з питань України Курт Волкер привітав українців з успішними позачерговими виборами в Раду. Також дипломат повідомив про свій офіційний візит в Україну, який відбудеться на поточному тижні.

Про це Волкер написав на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Він уточнив, що під час поїздки в Україну проведе ряд важливих зустрічей.

"Привітання народу України – сильний голос за реформи! Чекаємо зустрічей на цьому тижні в Україні", – заявив Курт Волкер.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

При цьому яких-небудь подробиць про майбутній візит дипломат не повідомив.

Популярні новини зараз
Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок Росія готує потужні масовані удари: під загрозою опиняться три міста В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Показати ще

Нагадаємо, що український президент Володимир Зеленський зустрінеться з американським лідером Дональдом Трампом.

Як повідомляв портал Знай.uа, Курт Волкер заявив, що сигнал Володимира Зеленського у вигляді розведення військ є “надзвичайно позитивним кроком”.

Також портал Знай.uа писав, що представник України в Раді безпеки ООН Володимир Єльченко жорстко відповів російському дипломату.