Президент Володимир Зеленський заявив, що заступник глави його офісу Руслан Рябошапка розглядається як один з кандидатів на посаду генпрокурора України. Наразі Юрій Луценко перебуває у відпустці, журналісти назвали ім'я ймовірного наступника генерального прокурора.

"Україні потрібен новий генпрокурор", - сказав Зеленський.

Одне з найбільш важливих кадрових призначень, яке належить зробити парламенту – це проголосувати за нового генерального прокурора. Ним може стати Руслан Рябошапка, заступник голови ОПУ.

Рябошапка

Сьогодні після зустрічі Зеленського із правоохоронцями і журналістами про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, він заявив, що серед усіх, хотів би бачити і генпрокурора, але відпустка - так відпустка.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Росіяни можуть завдати масованого удару іранськими дронами Shahed-136, у небезпеці навіть столиця В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

"Хотів би бачити генпрокурора, але відпустка - так відпустка", - зазначив Зеленський.

На доповідь генпрокурор не прийшов через поважну причину - у нього літо і відпустка.