Олександр Ткаченко стане народним депутатом в новій Раді від президентської партії "Слуга народу". Не встигла Рада почати свою роботу, як генеральний директор телеканалу 1+1 створює з майбутніх колег по фракції, переважно – мажоритарників від Києва і столичної області – депутатську групу "Київ". Все б нічого, але тільки деякі депутати ні сном ні духом про те, що потрапили в список групи.

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко

Як мінімум, один член цієї групи виявився там без його ж відома - мова йде про Олександра Дубинского, який виграв на 94 окрузі(Васильків, Обухів та відповідні райони), феєрично обігнавши соратника Порошенка - Ігоря Кононенка. Про це повідомляє портал "КиевVласть"

"Я від вас дізнався, що Ткаченко вписав мене в це об'єднання, навіть мене не спитавши. Мовляв, потім поставить перед фактом, що об'єднання вже створено. Але я обраний від області, і не збираюся вступати ні в які об'єднання по Києву, і буду працювати по своєму округу і столичного регіону”,- сказав KV Олександр Дубинський.

Дубинський
Дубинський

Популярні новини зараз

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Судячи з проекту меморандуму про створення депутатської групи “Київ” у ВР IX скликання, який зараз проходить узгодження в Офісі президента (ОП), до нього можуть увійти:

Олександр Ткаченко,обраний від “Слуги народу” під №9 списку партії;

Артем Ковальов, обраний від “Слуги народу” під №45 списку партії;

Вадим Струневич, обраний від “Слуги народу” під №40 списку партії.

Олександр Юрченко, обраний від “Слуги народу” (Голосієво);

Максим Перебийніс, обраний від “Слуги народу” (Дарниця);

Артем Дубнов, обраний від “Слуги народу” (Троєщина);

Сергій Швець, обраний від “Слуги народу” (Дніпровський район);

Богдан Яременко, обраний від “Слуги народу” (частину Дніпровського і частина Деснянського районів);

Леся Забуранная, обрана від “Слуги народу” (частину Дарниці, ДВРЗ, Харківський масив);

Мар'яна Безугла, обрана від “Слуги народу”(Оболонь);

Дмитро Гурін, обраний від “Слуги народу”(частину Оболоні і частина Святошино);

Микола Тищенко, обраний від “Слуги народу” (Святошино);

Ганна Бондар, обрана від “Слуги народу” (Поділ);

Ганна Пуртова, обрана від “Слуги народу”(Печерськ і частина Солом'янки);

Роман Грищук, обраний від “Слуги народу” (Солом'янка);

Людмила Буймістер, обрана від “Слуги народу”(Шевченківський район);

Ольга Василевська-Смаглюк, обрана від “Слуги народу” за (Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони).

Відзначимо, що, крім Дубинського та Василевської-Смаглюк, які працюють на "1+1", у списку немає інших мажоритарників від "Слуги народу", які перемогли на округах у Київській області.

Як повідомляв портал Знай.uа, Разумков проговорився, як "слуги народу" роздадуть портфелі в новій Раді: "Щоб потрапили наші…".

Також портал Знай.uа писав, ЦВК готується підвести підсумки парламентських виборів 2019: останні дані.