Шевченківський районний суд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити справу із-за можливого втручання спікера Верховної Ради Андрія Парубія у виборчий процес на позачергових парламентських виборах.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Про це повідомляється в матеріалах суду в п'ятницю, 2 червня. Відомо, що громадянин України подав заяву на спікера Верховної Ради Андрія Парубія в НДР ще 5 липня.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Громадянин повідомляв у заяві, що спікер Верховної Ради скоїв кримінальний злочин за ч. 4 ст. 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача).

Тоді в НДР не зареєстрували таке кримінальне провадження. Після цього громадянин України подав скаргу в суд 22 липня її розглянули. Суд зобов'язав слідчих ДБР відкрити кримінальне провадження стосовно Андрія Парубія за даним фактом.

Нагадаємо, Зеленський знайшов заміну Парубія і Луценка.

Як повідомляв Знай. ua, ДБР готує справу проти скандального спікера.

Також Знай. ua писав, що Порошенко "втік" від 11 справ ДБР, українці регочуть.

Популярні новини зараз
Запоріжжя без права на безкоштовний проїзд: депутати міськради ухвалили жорстке рішення ТЦК роздаватимуть повістки у шести місцях: де зупинятимуть українців Без ресторанів і вечірніх суконь: школи змінюють формат випускних через непомірні ціни Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт
Показати ще