"Слуга народу" з 254 депутатами у парламенті спочатку займуться питаннями економіки, пізніше — "глибокими" промовами, такими як пошук національної ідеї.

Про це керівник президентського штабу, майбутній нардеп Олександр Корнієнко заявив у інтерв'ю.

Популярні новини зараз

У Києві язики полум'я охопили Троєщину, чорний дим видно за кілометри

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Заступник глави МОЗ, який заперечував епідемію коронавіруса, сам ним заразився

Україну спіткає другий "біблійний" потоп, яким областям час будувати ковчег

Показати ще

"Ми вважаємо, що до соціальних тем краще менше торкатися, тому що вони більше роз'ясненнями об'єднують людей. Слід більше зосередитися на економічних питаннях, які об'єднують. Незважаючи на те, ти лівий чи правий, чи ти за мову, чи ти за томос, якщо ти проти зростання ВВП на 5-7% в рік, то що ти робиш в цій країні?" — сказав Корнієнко.

"стартовий пакет" законопроектів партії увійшли ідеї економічного та антикорупційного спрямування. Законопроектів приблизно 100, всі — від Офісу Зеленського. Одні щодо економіки, інші - аудіовізуального продукту. Складали їх з президентських виборів.

"Він більше реформаторський, оскільки ми обіцяли виконати економічні реформи. А потім вже можна займатися більш глибокими промовами, шукати національну ідею", — додав керівник.

"Дуже великий блок законопроектів (у "стартовому пакеті".) щодо реформування Верховної ради — змін в регламент, змін щодо відповідальності депутатів за "кнопкодавство" і так далі",   зазначив політик.

Нагадаємо, суддя Чернушенко "злив" Порошенко.


Як повідомляв раніше Знай.uа, Нова Рада повинна провести земельну реформу і велику приватизацію.


Також Знай.uа писав про те, що Романенко розбив рожеві окуляри українців.