Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що держфінансування політичних пратий може бути корисним, якщо його правильно використовувати.

"Це механізм, який дає можливість розвивати політичну культуру в країні. Є інші запобіжники, на які треба звертати увагу. Тому що у нас дуже часто ці гроші використовувалися неефективно. Ми бачили, що до кінця року вони йшли на рекламу, а не на розвиток партійної структури, на навчання своїх однопартійців, на залучення людей до тих чи інших політичних структур", - заявив Разумков на брифінгу.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Він зауважив, що "як і будь-який інший механізм, він може бути корисний для демократії в державі, так і негативним".

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Відповідаючи на питання, чи може Верховна Рада 9 скликання скасувати держфінансування партій, враховуючи відповідну петицію, Разумков запропонував дочекатися, коли парламент запрацює. Зазначимо, що петиція до президента про скасування бюджетного фінансування політичних партій набрала більше 25 тисяч голосів.

Володимир Зеленський, лідер політичного руху "Слуга народу"
Володимир Зеленський, лідер політичного руху "Слуга народу"

Нагадаємо, люди Зеленського і Порошенко "притиснули" Рабиновича, шансів немає.

Як повідомляв портал Знай.uа, Разумков вирішив долю воєнних злочинців на Донбасі.

Також портал Знай.ua писав, Разумков закрив питання про заміну Полторака.