У Національному банку України заявили, що бюджет може чекати секвестр. Це означає необхідність перегляду державних видатків у бік зменшення через недостачу коштів на значні потреби.

Так аситуація склалася завдяки сезонному "стрибку" в сільському господарстві, зростанню роздрібного товарообороту у січні-червні на 10,3% та прибутку банківського сектору".

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

з'їзд партії "Слуга народу"
з'їзд партії "Слуга народу"

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

План за доходами загального фонду держбюджету виконано на 94%. Перевиконання на рівні 5% зберігається за доходами від податку на доходи фізичних осіб та на прибуток. У випадку з цими податками далося взнаки зростання мінімальної зарплати та покращення фінансового самопочуття бізнесу.

Рівень виконання загального фонду бюджету за видатками - 91%.

У звіті Нацбанку зазначають, якщо нинішня динаміка доходів збережеться, це збільшує вірогідність секвестру бюджету. Адже значні короткострокові потреби в погашенні й обслуговуванні боргу обмежуватимуть можливості уряду у фінансуванні дефіциту бюджету.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Основними причинами недобору коштів Нацбанк вважає падіння курсу валют та, відповідно, надходжень від податку на додану вартість від імпорту, а також зростання обсягів відшкодування ПДВ.

За словами представникыв НБУ, виконання бюджету залежить від відповідності його показників економічній реальності. Відхилення макрореалій від прогнозу - одна з підстав для коригування кошторису.

Нагадаємо, Зеленський пояснив наслідки повернення Росії до G8: що буде з Кримом, Донбасом та політв'язнями.

Як повідомляв Знай.uа, у Зеленського планують скоротити кількість чиновників і міністерств: попросили на вихід.

Також Знай.uа писав, Зеленський вирішив роздавати пенсії направо й наліво: до чого тут ізраїльтяни.