Політтехнолог Михайло Подоляк докладно розповів про те, що, на його погляд, відбувається зараз у великій українській політиці.

За його словами: "Всі силовики або сидять у адміністратора нового тіньового Папи з уклінним проханням, або ніколи і не знали, що таке правильна слідча робота...". Роман Труба з Генеральної прокуратури, як каже Подоляк, володіє слабким професіоналізмом і потрібен хтось, хто буде наглядати за його роботою. Артем Ситник з НАБУ: "строго фахівець з "відпочинку та PR-у". А Юрій Луценко відкрив раптову полювання за Гонтарєвою і Філатовим, щоб встигнути щось зняти з Порошенка, передає політтехнолог на сайті Politeka.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Аваков збирається "виторгувати" собі міністерство, але не збирається МВС. Подоляк пише: "Займатися роботою нікому. І все це виглядає хитко/валко.". На його погляд, Ігор Коломойський взяв на себе основну "посаду за посади" і намагається привести в дію одразу три програми, і стати для тих, хто в цьому зацікавлений, основним гарантом.

Популярні новини зараз

Колишній Пугачової Кіркоров поповнив "чорний список" в Україні: більше не почуєте

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

"Перша амбітна програма", як називає її Подоляк, - це базові призначення. В основному, в силовому блоці. Ті силовики, які отримали гарантії від Коломойського, зараз опинилися у непростій ситуації, тому що оточення Зеленського, в особливості Андрій Богдан, як вважає Подоляк, по-іншому дивляться на те, як будуть відбуватися призначення.

Друга програма, за словами Подоляка, - "перемкнути на себе весь обсяг… неформальних "комунікацій з Кремлем". Для особливого прошарку людей, як уточнює Подоляк, "комунікації з Кремлем" завжди були "золотою жилою", особливо, під час правління Петра Порошенка. Ласим шматком були і є гроші, вплив, проекти. "І "вічна бійка" між Медведчуком і Сурковим. Яку намагалися розбавити не менш ушлим Бабичем", - говорить Подоляк. Коломойський спробував внести в це невеликі зміни і стати головним комунікатором за сприянням чималої кількості зв'язків.

Як каже Подоляк, один довірчий зв'язок зовсім недавно закінчився після смерті Алли Вербер, тещі Тимура Миндича, який є головою "всієї інфраструктури безпеки групи Коломойського", - говорить Подоляк. Також Подоляк зазначає, що в 2015 Коломойський "особисто і дуже образливо тролив Путіна", але Володимир Путін такого не прощає і пам'ятає.

Третя програма, за словами політтехнолога, - "масштабний переділ в сировинних галузях і особливо в енергетиці". З цієї сфери Коломойський хоче "витравити" старих друзів: Ахметова і Пінчука. І якщо Віктор Пінчук встиг зробити собі "запасний аеродром" у вигляді, як каже Подоляк: "великих інвазій власних людей у список СН і створенням квазі/партії Голос ", то Рінат Ахметов прорахувався зі своїми вкладеннями. Зараз на руку йому будуть грати тільки внутрішні конфлікти і розколи, придбання готового матеріалу. Подоляк додає: "Хоча, вже очевидно, що СН сильно неоднорідна і там є декілька "груп впливу". І зазначає, що "бійки неминучі".

Коломойський, як акцентує Подоляк, "періодично нагадує про свою навичку "медійного виховання", і це часом не подобається Зеленському та Богдану. Поки що всі ще спілкуються досить дружньо в месенджерах, але невідомо, чи довго це триватиме. Подоляк зазначає, що "чемпіон завжди тільки один". І чинна влада встановить свої правила, або за них це зробить Коломойський, "а ти просто ставиш своє прізвище на наступний публічний розрив", - говорить Подоляк.

Нагадаємо, раніше спадщину Порошенко розбило серця українцям, нам так не жити: мільйонер "з інвалідністю" і машиною від держави.

Також Знай.uа писав, що Марина Порошенко нарвалася на праведний гнів українців з-за комедії про війну на Донбасі: "Пора вже відправити туди своїх дітей".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що куди витрачає державні гроші фонд Марини Порошенко.