Журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook написав, що, на його погляд, головний військовий прокурор Анатолій Матіос може стати головою департаменту "К" СБУ, як передає Telegram-канал Шептун.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Військову прокуратуру збираються розформувати, як каже Крутчак, і Матіос залишиться без роботи. І йому цілком може вдастся випросити собі посаду глави СБУ Баканова.

Популярні новини зараз
Наслідки будуть невтішними для всіх: експерт назвав три сценарії завершення війни в Україні Що не можна класти в банки для закруток: огірки, які вибухають і псують заготовки на зиму Головне за 9 серпня: цілодобове полювання ТЦК, нова мобілізація з 1 вересня та перші заморозки в Україні "Я не знаю, хто мені платить": Тимур Мірошниченко шокував зізнанням про свої космічні доходи
Показати ще

За словами Крутчака, депртамент "К" теж збиралися розформувати, але тепер це питання залишилося відкритим.

Нагадаємо, раніше слід Балоги у "підставі" для Зеленського: журналісти надали відеодоказ.

Також Знай.uа писав, що українцям показали, куди дівається держбюджет: як Бамбизов та Южаніна поповнюють "касу" Порошенка.

Ще Портал Знай.uа повідомляв про що мріють мільйони: "І живе з чистою совістю".