Субота, 7 вересня, став справжнім добрим днем для України - незаконно утримуються ув'язнені Кремля нарешті повернулися на рідну землю.

В Офісі президента України Володимира Зеленського оприлюднили фото з літака, на якому 35 українських політв'язнів повернулися додому в рамках обміну утримуваними особами.

Українців близько літака особисто вітав президент України, рідні та близькі і сотні журналістів.

В Україну з російського полону повернулися 24 українських моряка, а також ряд незаконно обвинувачених українська - Олег Сенцов, Павло Гриб, Микола Карп'юк, Володимир Балух, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Станіслав Кліх, Артур Панів і Олексій Сизонович.

Популярні новини зараз
435 грн за плиту, до 2000 грн за котел: українцям виставлять рахунки Тарифи від 200 грн: що входять у найдешевші пакети Київстар, Vodafone та lifecell Серпневі бонуси пенсіонерам: ПФУ виплатить додаткові суми Вода подорожчає втричі: нові тарифи від 81 до 157 грн за куб вводять з серпня
Показати ще

Нагадаємо, глава ОПУ Богдан уперше прокоментував обмін полоненими.

Як повідомляв Знай. ua, Олег Сенцов вже Україні.

Також Знай. ua писав, що в'язні Путіна вже на рідній землі.