У Європейському союзі заявили, що поки не планують знімати санкції стосовно Російської Федерації.

Про це сказав міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан напередодні свого візиту до Москви в ефірі спільної програми кількох медіакомпаній Europe 1/CNEWS/Les Echos.

За його словами, питання зняття санкцій розглянуть на порядку денному у разі прогресу в Мінських угодах.

Разом з тим, Ле Дріан анонсував поїздку в Москву найближчим часом. Він прагне встановити "основи довіри" між Францією і РФ. Свій візит він планує здійснити спільно із французьким міністром оборони.

Популярні новини зараз
У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..."
Показати ще

Антиросійські санкції
Антиросійські санкції

Також європейський політик уточнив, що на переговорах піднімуть теми України, Сирії, Лівії та Ірану. Передбачається, що можливе зближення позицій у боротьбі з тероризмом, співробітництво в космічній промисловості, у розвитку громадянського суспільства.

Антиросійські санкції
Антиросійські санкції

При цьому французький міністр високо оцінив кроки президента Володимира Зеленського, завдяки чому відбувся обмін полоненими.

Нагадаємо, Євросоюз скасує санкції проти Росії: президент Литви зробив тривожну заяву, зріє розкол.

Як повідомляв Знай.uа, що на півроку продовжити індивідуальні санкції проти Російської Федерації вирішили в Комітеті постійних представників Євросоюзу.

Знай.uа писав, Путіна не покликали: у Польщі пояснили відсутність президента Росії на річниці Другої світової.