Народний депутат Сергій Шахов у передачі "Вечір з Єгором Чечериндою" прокоментував діяльність Гонтаревої на посаді Голови НБУ. За його словами, 

"Були пограбовані підприємства, забудова серйозна, фермерські господарства, забрана земля у людей. Були банківські установи, які могли розрахуватись до дев’ятого коліна. Наприклад, це банк "Преміум", за який я знаю. Андрій Оністрат, який займається сьогодні, бігає... Але на той час він бігав від Гонтарєвої і багато він підняв національний кредит", - заявив Шахов.

І порівняв Оністрата із птицею Фенікс. Як відомо, Андрій Оністрат - український бізнесмен і блогер, кандидат економічних наук, власник одного з банків, віце-президент Федерації триатлону України

"Не було нічого в банку, він підняв той банк, також його зруйнували і позабирали все, що можна було забрати", - підсумував народний обранець. 

Популярні новини зараз

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Названо жіночі імена з сильною енергетикою: чоловіки від них божеволіють

Доленосний листопад: астролог назвав знаки Зодіаку, чия доля перевернеться з ніг на голову

Лікар Заворотнюк стривожив правдою про стан "Моєї прекрасної няні": "Залишилося всього...."

Показати ще

Банк "Преміум" ліквідували. У лютому 2016 року НБУ ухвалив рішення про ліквідацію фінансової установи у зв’язку з порушенням законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення та здійснення ризикової діяльності, яка загрожує інтересам вкладників.

Нагадаємо, поліція Лондона розкрила подробиці ДТП з Гонтарєвою: "Лєра, Лєра акторка ти наша недороблена".

Як повідомляв портал "Знай.uа", в сім'ю Гонтарєвої прийшла біда, врятувати не вдалося.

Також "Знай.uа" писав, Гонатреву будуть допитувати силою.