Як відомо, український президент Володимир Зеленський представив дипломатам нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

"Ви знаєте Вадима Володимировича багато років. Я з ним працюю десь чотири місяці. Я дуже задоволений нашою роботою. Іноді є складні рішення, складні розмови, були дуже складні дзвінки, протягом яких... Були дзвінки з дуже складними людьми – нам потрібно було вирішувати в одну секунду. Я бачив, як це робив Вадим, – він мені дуже допомагав", - розповів Зеленський.

Популярні новини зараз
Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Починаючи подання, президент спробував звернутися до дипломатів їхньою мовою: "Вадим Володимирович, якщо щось не так, Ви мене поправте – потім, не при всіх".

"Трохи заздрю. У вас найкраще місце і найкраща будівля. Не бійтеся, ви не переїжджаєте – ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає".

Президент висловив надію, що з Пристайко дипломатія вийде на новий рівень.

У свою чергу, Пристайко пожартував, що у нього є "коротка промова хвилин на 45" – але він не буде її вимовляти, тому що президент задав нову планку тривалості промов:

"Володимир Олександрович, перед вами тільки частина нашого дипломатичного війська – ті, хто знаходиться в тилу. Всі інші на передовій. Нас приблизно в два рази більше на передовій. Наше військо навчене, дисципліноване, дослідне, освічене і готове до застосування 24 години на добу, 7 днів, 365 днів. Будь ласка, розраховуйте на нас".

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про зняття депутатської недоторканності: перші подробиці.

Як повідомляв Знай.uа Зеленський позбавив Ар'єва і Герасимова дипломатичного рангу: слуга народу розійшовся не на жарт.

Знай.uа писав, закликали до порушення територіальної цілісності України: СБУ викрила масштабну мережу пропагандистів, відео.