Стало відомо, що Міністерство інфраструктури планує повернути собі повний контроль над "Укрзалізницею". Про це заявив новий міністр інфраструктури Владислав Криклій.

"Я вже ініціював це питання перед прем'єр-міністром. Думаю, найближчим часом почнемо", - повідомив він.

За словами Криклія, необхідні зміни у відповідне положення про "Укрзалізницю" вже готуються, передача відбудеться вже "найближчим часом".

"Якщо за транспортні стратегію та інфраструктуру відповідає Міністерство інфраструктури, то логічно, що залізниця як невід'ємна частина всього цього живого організму повинна повернутися назад", - зазначив міністр.

новий міністр інфраструктури Владислав Криклій

Популярні новини зараз
ТЦК змінили правила: як будуть перевозити мобілізованих Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Показати ще

Нагадаємо, що "Укрзалізницю" звинуватили у спробі монополізувати ринок квитків під компанію з "російським слідом".

Як повідомляв портал Знай.uа, пасажирів фірмового поїзда "Москва–Одеса" "Укрзалізниці" намагалося пограбувати організоване угрупування зловмисників.

Також портал Знай.uа писав, що АТ "Укрзалізниця" планує в наступному році повернути поїзд Київ-Берлін.