Президент Володимир Зеленський розповів, що таке щастя для його шестирічного сина. Перед виступом він провів опитування серед світових лідерів.

Про це глава держави сказав у п'ятницю, 13 вересня, на форумі Києві на 16-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі", передає Hromodske.

Зеленський просив політиків відповісти йому на просте питання – що робить їх щасливими. Більшість відповідали: сім’я, дім, здоров’я близьких людей. Український лідер погодився із цими відповідями та процитував слова сина.

"Процитую одного класика, свого 6-річного сина: щастя — це коли тато повертається додому до того, як я засинаю", - заявив Зеленський

Щоб зробити Україну щасливою, на думку Зеленського, потрібно побороти ворога й не лише зовнішнього.

Зазначимо, що форумом YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, зберуться понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн, які будуть обговорювати глобальні виклики майбутнього, а також політичну ситуацію та її значення для Європи і України. XVI Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі" буде проводитися з 12 по 14 вересня.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський планує відвідати США 23 вересня для участі в Генасамблеї ООН.

Як повідомляв портал Знай.ua, українців врятують від банківського капкана та величезних штрафів: Зеленському залишилося тільки підписати.

Також портал Знай.ua писав, що Зеленський знайшов Андрію Богдан заступника серед ворогів Порошенка: адвокат з блискучою кар'єрою.