Влада хоче дострокові місцеві вибори по всій україні, включаючи окуповані території. Про це заявив міністр закордонних справ Вадим Пристайко.

"Зараз ми пропонуємо провести одночасно вибори по всій території, включаючи окуповану. Подивимося, чи спрацює це, по часу виключно", – сказав він.

Пристайко зазначив, що "формулу Штайнмаера" ще в 2016 році погодив експрезидент Порошенко. Згідно з нею, якщо Верховна Рада прийме ряд поправок у Конституцію, які дають Донбасу особливий статус і дають можливість провести вільні вибори, Росія виведе війська з території ОРДЛО.

"Формулу Штайнмаера", яку наш глава держави погодив, ми, як люди, які виконують навіть те, що пообіцяли наші попередні президенти, повинні виконувати. Ми зараз обговорюємо, у якій формі", – заявив Пристайко.

Популярні новини зараз
Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати
Показати ще

жителі Донбасу
жителі Донбасу

Нагадаємо, Зеленський кумедно підколов нового главу МЗС Пристайко.

Раніше Знай.ua повідомляв, у Львів стягують військових і тисячі одиниць техніки, городяни оторопіли.

Також Знай.ua писав, Зеленський знайшов єдиний спосіб закінчити війну на Донбасі.