Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочу зустріч з Міністром освіти і науки Ганною Новосад. Вони обговорили питання реалізації конституційного права дитини на освіту, та особливу увагу приділили питанню розвитку дошкільної освіти.

Цю інформацію повідомляє Telegram-канал "Команда Зеленського".

"Діти мають приходити у школу підготовленими, а це — завдання дошкільної освіти. Але наразі 34 тисячі дітей у країні не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць. Це стосується і великих міст, і сіл. Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерства". Ганна Новосад

Вкладати кошти у ранній розвиток дитини - означає інвестувати в її майбутнє, бо саме у дошкільному віці формуються базові особистісні якості.

Популярні новини зараз

Брежнєва засвітила груди у відвертому топі, і не скажеш, що їй 37: фото дружини Меладзе

Золотий перетин пластичної хірургії: названо топ-10 найкрасивіших жінок планети

Легендарний містик озвучив пророцтво про Третю світову, винен Трамп: все живе під загрозою

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Показати ще

"Дошкільна освіта має відповідати потребам дитини та забезпечувати дотримання її найкращих інтересів". Микола Кулеба

Микола Кулеба

Крім того, під час зустічі Новосад та Кулеба торкнулись питань перспективи розвитку середньої освіти, запровадження профільної середньої освіти, реформування інтернатних закладів, забезпечення закладів освіти транспортом, харчування дітей у школах. Ганна Новосад зазначила, що міністерство продовжуватиме реформування української школи з урахуванням найкращих вітчизняних і міжнародних практик.  

Нагадаємо, у Зеленського приготували нове комунальне пекло, субсидію втратить кожен десятий: кому приготуватися.

Як повідомляв Знай.uа мільйони військових ризикують залишитися без пенсій: за заслужені виплати доведеться "поборотися".

Знай.uа писав, українці вимагають від Зеленського переглянути умови праці: "Злочин і рабство".