Міністр фінансів Оксана Маркарова під час презентації проекту держбюджету на 2020 рік у Верховній раді заявила про виділення коштів на земельну реформу. Вони закладені в проекті державного бюджету на 2020 рік.

У держбюджеті на 2020 рік закладено кошти на проведення земельної реформи і запровадження ринку землі. Їх розмір становить 4,4 млрд грн. Ці кошти мають бути спрямовані на здешевлення кредитів для бажаючих купити землю.

Оксана Маркарова

"Проводячи земельну реформу ми маємо зробити головне - захистити власників паїв та захистити тих маленьких фермерів, які працюють на землі і хочуть купити землю. Тому ми повинні дати їм довгий і дешевий ресурс. Саме тому ці 4,4 млрд записані на програму здешевлення кредитів", - заявила Маркарова. Оксана Маркарова

Держава кредитуватиме покупців землі

Популярні новини зараз

В Укргідрометцентрі спрогнозували прихід бабиного літа: коли можна буде погрітися на сонечку

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Показати ще

Міністр фінансів Оксана Маркарова наголосила, що в минулі роки кошти на підтримку ринку землі також виділялись і були спрямовані на наведення ладу в Держгеокадастрі.

Держава кредитуватиме покупців землі

"Щодо підтримки ринку землі. Кошти, які виділені і в цьому році, і в попередньому, це програма на підтримку розвитку. Вона виділялась на те, щоб навести лад в Держгеокадастрі і щоб навести лад в земельному кадастрі, щоб там була вся інформація. Нажаль, цього не зроблено. Ви чули, що прем'єр-міністр сказав, що будуть зроблені кадрові рішення і там буде наведений лад. Це те, чого від нас вимагають власники паїв, фермери та всі", - додала вона. Оксана Маркарова

Держава кредитуватиме покупців землі

Кабінет міністрів пропонує дозволити купівлю-продаж землі з 1 жовтня 2020 року. Про це раніше заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Президент України Володимир Зеленський виступає проти дозволу купівлі землі іноземцями.

Нагадаємо, раніше у Зеленського розвіяли головні міфи, повідомили хто зможе купувати землю в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", на ринку землі очікуються зміни після прийняття нового законопроекту

Також "Знай.ua" писав, що Верховна Рада добряче вдарила по бюрократії: власники малого бізнесу отримали зелене світло