Для українських фермерів, які виявлять бажання збільшити земельний банк, у Мінекономіки анонсували компенсації. Для них після зняття мораторію в Україні будуть діяти механізми компенсації за кредитами.

Про зміни на ринку землі повідомив заступник міністра економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький.

"Потрібно взяти кредит, придбати, подати документи й отримати компенсацію, як зараз діє компенсація за іншими напрямками ... При цьому потрібен статус сільгоспвиробник", – пояснив заступник міністра. Тарас Висоцький

Зміни на ринку землі в Україні

Тарас Висоцький уточнив, що мається на увазі компенсація на рівні облікової ставки НБУ – 16,5%. В подальшому заплановано запуск Фонду часткового гарантування, який спростить доступ до кредитування.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Повідомляється, що придбати у власність землю сільськогосподарського призначення в Україні зможуть тільки резиденти України – юридичні та фізичні особи. На іноземців й надалі будуть поширюватися обмеження норм чинного законодавства.

Зміни на ринку землі в Україні

"Згідно з чинним Земельним кодексом, іноземці не можуть купувати й отримувати у власність будь-які землі. Стаття 82 – її дія триває", – зазначив він. Тарас Висоцький

Заступник міністра застеріг про заплановані обмеження концентрації землі у власності пов'язаних осіб. Розмір обмеження складає максимум 15% в межах області і не більше піввідсотка – в межах країни. Норми не будуть поширюватися відносно орендованих земель.

Зміни на ринку землі в Україні

Державні та комунальні землі продаватимуть через аукціон, де стартовою ціною буде нормативна грошова оцінка. Законопроект щодо відповідних норм та принципів подадуть до 1 жовтня.

Оскільки раніше президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розробити законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення саме до 1 жовтня, а Верховній Раді – скасувати земельний мораторій до 1 грудня 2019 року.

Володимир Зеленський під час візиту до Туреччини анонсував, що ринок землі в Україні буде створено найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Радченко запропонував поетапну модель в зеиельній реформі, що передбачає тимчасове обмеження доступу іноземців

Як повідомляв портал "Знай.ua", Володимир Зеленський признався, які питання в майбутніх переговорах з Путіним вважає найскладнішими

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський дав прочухана двом помічникам Богдана