Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розповів про плани партії і про те, яким чином працюватимуть надалі. Політик пояснив українцям курс, який планують вести країну найближчим часом та в перспективі.

Щодо майбутнього України Разумков дає оптимістичні прогнози. Спікер висловив надію, що необхідні закони депутати надалі прийматимуть оперативніше.

фото Апостроф
Дмитро Разумков \\ фото Апостроф

"Будь-який документ, навіть такий важливий як регламент, він застаріває, він сьогодні вже не відповідає викликам, які є перед суспільством, які є перед Верховною Радою і треба буде його міняти", - зазначив він. Дмитро Разумков

Дмитро Разумков також заявив про зменшення кількості депутатів у Верховній раді. Спікер вважає, що народних обранців має бути 300, так як це пов’язано із суттєвим зменшенням чисельності українського населення. Зараз депутатів є 450, як і було в 1991 році, коли населення України налічувало 52 мільйони. А зараз необхідності в такій кількості немає, підкреслює політик.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Даша Квіткова і Микита Добринін передумали розлучатися? Родина "Холостяка" розкрила таємницю примирення

Показати ще

Дмитро Разумков

В той же час Разумков допускає можливе збільшення зарплати у народних обранців, але зараз це питання ще остаточно не вирішене. Окрім того, спікер ВР наголосив, що він і його команда докладають максимальних зусиль для позитивних змін в Україні. Дмитро Разумков навіть назвав останнім шансом для країни ті зміни, які вони впроваджують.

"Дуже хочу вірити, що ми зможемо зробити те, що ми обіцяли, і люди не розчаруються в нас, і ми не станемо такими ж, як представники старої політики", - сказав він. Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

Разумков зазначив, що не хоче розчарувати людей, оскільки багато років всі бачили стару політику, а сьогодні з'явився шанс, який у країни може виявитися останнім. Метою своєї команди він бачить приведення країни до такого формату, в якому б хотілося жити всім, а також яку не соромно було б показати світу.

Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив про зменшення кількості народних обранців у Раді

Як повідомляв портал "Знай.ua", Разумков розповів, що ще не отримав свою зарплатню

Також "Знай.ua" писав, що Разумков анонсував запуск ринку землі