Експрезиденту України Петру Порошенку готує підозру Генеральна прокуратура України. Відповідну інформацію передає "Інтерфакс-Україна" з власних джерел у Генпрокуратурі.

Порошенко готують підозру за статтею про зловживання владою.

"Активно відпрацьовуються проекти підозр колишньому главі держави, а також ряду нинішніх і колишніх народних депутатів", - сказав співрозмовник агентства в середу.

На даний момент не розголошуються подробиці, однак проект стосується зловживання владою.

Популярні новини зараз
Тарифи на електрику зменшать: кому дозволять платити менше На ТЕС більше не сподівайтесь: експерт розповів про масштаби руйнувань Черги на АЗС і порожні баки: водіїв готують до дефіциту пального - які причини Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Крім того, підозри можуть отримати і деякі народні депутати, однак цього не станеться без згоди Верховної Ради і внесення подання генпрокурора до парламенту.

Нагадаємо, долю Порошенко визначить поліграф, суд запросив екс-гаранта "поспілкуватися".

Як повідомляв Знай. ua, Порошенко не пройшов поліграф.

Також Знай. ua писав, що щедрість Порошенко викликала багато питань.