22-річна помічниця нардепа від "Слуги народу" Миколи Тищенка Мар'яна Михолап виявилася не сильно обізнаною у простих запитання про першого українського президента та кількість депутатів у Верховній Раді.

Виявилося, що помічниця нардепа Мар'яна Михолап не знає ані, хто був першим президентом України, ані скільки депутатів є в українському парламенті. Дівчині не вдалось правильно відповісти на більшість запитань журналіста.

Помічниця Cлуги народу Тищенка переплутала Кучму з Кравчуком

"Кучма. Ні, ні, ні… Зараз, його Леонід звали. Я точно пам’ятаю, дайте секунду. Кучма був дуже довго…", - міркувала помічниця. Мар'яна Михолап

В результаті Леоніда Кравчука помічниця нардепа так і не згадала, зате розповіла про себе. Мар'яна Михолап закінчила Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана з червоним дипломом за фахом – економічна кібернетика.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Дівчина говорить, що політика цікавила її ще зі шкільних років. Під час навчання її обрали президентом гімназії, вона також була членом Печерської районної ради лідерів.

Михолап брала участь у моделі ООН – імітація роботи Організації Об’єднаних Націй. Зараз вона займається створенням контенту, фото й відео та виконує функції прес-секретаря – спілкується з пресою.

Мар'яна Михолап

Правильної відповіді на питання про кількість депутатів у парламенті помічниця Тищенка теж не дала.

"Я знаю, що скоротили, зараз 300… Від "Слуги народу" зайшло 242 депутати", – відповіла Михолап. Мар'яна Михолап

Журналісту довелось Мар'яну виправити, уточнивши, що від партії "Слуга народу" все-таки пройшло 254 депутати. Втім дівчині вдалось правильно назвати форму правління в Україні, вона відповіла, що це "парламентсько-президентська республіка".

Микола Тищенко

Варто зауважити, що раніше народний депутат Верховної Ради від "Слуги народу" Микола Тищенко не зміг відповісти на запитання журналістки "Радіо Свобода" і в результаті нахамив їй.

Нагадаємо, раніше нардеп Тищенко порівняв формулу Штайнмайєра з інструкцією до надувний ляльці

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тищенко зі "Слуги народу" попросив захистити його від дотиків жінок

Також "Знай.ua" писав, що Тищенко зі "Слуги народу" взяв у помічниці красуню-білявку