Розведення військ вздовж всієї лінії розмежування – це далеко не перше, що має відбутись в результаті реалізації мирних ініціатив Зеленського.

Голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко в ефірі ток-шоу ″Право на владу″ розповів про плани Зеленського щодо врегулювання ситуації на Донбасі та розвінчав деякі чутки, якими лякають українців протягом останніх тижнів.

″Не можемо досягти припинення вогню відразу скрізь″, - каже Яременко

Спочатку обмін полоненими, спочатку підготовка позицій до відведення та багато іншого, і лише вкінці відведення військ вздовж всієї лінії фронту. Про це заявив Богдан Яременко.

″Так, плани відведення військ вздовж всієї лінії фронту є, але це не початок плану, це ближче до кінця. Спочатку – обмін полоненими. Якщо не готові позиції, не відводимо війська. Плани є різні, але не треба будь-яку чутку сприймати, як остаточне рішення. Немає сили, не махай руками″,- резюмував Яременко.

Популярні новини зараз

Тимошенко з'явилася на роботу в берцях від Prada: українцям показали ціну, краще присядьте

"Залізні птахи" та президентство Зеленського: легендарна Ванга знала все, що ще втілилося в життя

Українські аферисти придумали унікальну схему "розводу": запам'ятайте це, або залишитеся без копійки

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Показати ще

Розведення військ лише після обміну полоненими.

Яременко: Розведення військ лише після обміну полоненими. Розведення військ вздовж всієї лінії розмежування – далеко не перше, що має відбутись в результаті реалізації мирних ініціатив Зеленського. Таку заяву в ефірі ток-шоу «Право на владу» зробив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики Богдан Яременко (фракція партії “Слуга народу”). «Не можемо досягти припинення вогню відразу скрізь», - каже Яременко. «Так, плани відведення військ вздовж всієї лінії фронту є, але це не початок плану, це ближче до кінця. Спочатку – обмін полоненими. Якщо не готові позиції, не відводимо війська. Плани є різні, але не треба будь-яку чутку сприймати, як остаточне рішення. Немає сили, не махай руками», резюмував Яременко. Більше про плани влади, дізнаєтесь з відео.

Geplaatst door ПРАВО НА ВЛАДУ op Donderdag 10 oktober 2019

Нагадаємо, українці вимагають, щоб Зеленський переніс Офіс президента в Золоте.

Як повідомляв портал Знай.ua, тисячі добровольців висунули жорсткий ультиматум Зеленському

Також Знай.ua писав, розведення сил на Донбасі, а саме в Золотому має розпочатися 9 жовтня під керівництвом ЗСУ і ООС.