Валерія Гонтарєва є фігурантом у кримінальній справі за фактом зловживання службным становищем, її неодноразово безрезультатно запрошував на допити ДБР, і в даний момент Гонтарєва знаходиться в Лондоні.

Валерія Гонтарєва

Гонтарєва, ексголова НБУ, раніше була співвласницею банку "Авангард" і групи ICU, під контролем якої знаходився банк. Як повідомляє портал dubinsky.pro, з банку практично повністю зникли депозити фізичних осіб.

На 1 січня 2019 року за банком числилось 90 млн гривень депозитів, 1 жовтня 2019 року - 4 млн гривень. Кількість депозитів у банку скоротилося на 95,5%. А сума відшкодування вкладникам ФГВФО зросла з 2,1 млн до 2,4 млн гривень.

Валерія Гонтарєва

Популярні новини зараз
Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками Нові правила вручення повістки: присутність чоловіка не обов’язкова
Показати ще

Швидше за все, це є показником того, що банк готується до ліквідації.

В даний момент Пасенюк і Костянтин Стеценко є основними акціонерами банку "Авангард".

Нагадаємо, раніше Дубинський розкрив підлу схему МВФ, перешкоджають розслідуванню: "З подачі "шесітрки" Гонтарєвої".

Також Знай.uа писав, що юрист Семен Ханін розповів деталі справи Гонтарєвої: "Фільм закінчився і ми знову біля розбитого корита".

Ще Портал Знай.uа повідомляв про пожежу у Гонтарєвої: копи перевірять сотні дзвінків в радіусі маєтку.