Новий український парламент пропрацював уже 50 днів. Незважаючи на те, що  робота весь цей час велась у так званому "турборежимі", нардепи зіпсували втричі менше паперу, ніж у Верховній раді попередніх скликань.

При цьому, за такийдоволі невеликий термін парламентарі встигли ухвалити 69 законів. Про це сказав голова Верховної Ради України Дмитро Разумков в ефірі програми "Право на владу".

"Цей парламент псує втричі менше паперу, але за 50 днів вже ухвалив 69 законів. Менше, ніж за 2 місяці роботи Верховна Рада 9 скликання встигла розглянути 222 законопроекти, з яких 69 вже й ухвалила в остаточній редакції", - відзвітував Разумков.

Разумков зазначив, що пишається скасуванням депутатської недоторканності. Спікер також анонсував появу незабаром законопроекту про народовладдя, який, зокрема, передбачає і проведення референдумів.

Популярні новини зараз

Лорак ледь не опинилася в суді, але дивом переконала Мурата

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

День Андрія 2019: привітання в прозі

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Цей парламент псує втричі менше паперу, але за 50 днів вже ухвалив 69 законів.

Разумков: Цей парламент псує втричі менше паперу, але за 50 днів вже ухвалив 69 законів. Менше, ніж за 2 місяці роботи Верховна Рада 9 скликання встигла розглянути 222 законопроекти, з яких 69 вже й ухвалила в остаточній редакції. Про це в ефірі програми «Право на владу» розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Спікер пишається скасуванням депутатської недоторканності та анонсує появу незабаром законопроекту про народовладдя, який, зокрема, передбачає і проведення референдумів.

Geplaatst door ПРАВО НА ВЛАДУ op Donderdag 17 oktober 2019

Нагадаємо, Рада проголосувала за інноваційний законопроект - у парламенті запровадили електронний документооблік

Як повідомляв портал Знай.ua, Верховна Рада ухвалила президентський законопроект про судову реформу

Також Знай.ua писав, Разумков показав 50 днів роботи Верховної Ради в одному відео