У випадку, якщо б перший заступник секретаря Ради національної безпеки Олег Гладковський не був затриманий в Борисполі, то він би втік. Про це заявив генпрокурор України Руслан Рябошапка в инртервью ICTV.

"Він би втік, і ми б його шукали", – пояснив він.

Генеральний прокурор зазначає, що раніше були сумніви в тому, що є достатня доказова база для того, щоб пред'явити підозри Гладковскому.

"Було багато медійного розголосу, нібито це справа активно розслідувалася, хоча насправді воно не дуже активно розслідували. Не забуваємо, хто був генеральним прокурором на той час", – зазначив Рябошапка.

Популярні новини зараз

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Найкращі анекдоти на п'ятницю 15 листопада: наповніть дім гучним сміхом

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Показати ще

Раніше повідомлялося, що вищий антикорупційний суд виніс вирок щодо колишнього заступника секретаря Ради безпеки і оборони України Олега Гладковського. Так, його заарештували на два місяці з можливістю внесення застави.

Заставу можна внести в розмірі 10 мільйонів 623 тисячі 130 гривень. Апеляція на відповідне рішення суду може бути подана протягом 5 днів. Відзначимо, що спеціальна антикорупційна прокуратура просила заарештували Гладковського з можливістю внесення застави в розмірі 100 мільйонів 782 гривень.

Нагадаємо, суд виніс вердикт Гладковскому.

Як повідомляв Знай. ua, Гладковський після затримання перетворилася в людину-мема.

Також Знай. ua писав, що заарештований Гладковський отримав в адвокати любителя дієт Реву.