Українці дуже багаті люди, зважаючи на родючі українські чорноземи, карпатські ліси, Чорне і Азовське моря, нафту, газ, вугілля і руду. Але чомусь разом з цим, найбідніша країна Європи. Таку філософію висловив український блогер і юрист Михайло Шнайдер. Допис про це він оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

"Родючі грунти чорнозем'я, вікові карпатські ліси, Чорне і Азовське моря. Це нафта, газ, вугілля і руда. Це бурштин і золото. Україна - це прекрасні гірськолижні та морські курорти. Наша країна багата природними ресурсами і має чудове географічне розташування", - написав Шнайдер.

Друзья, Украина это плодородные почвы Черноземья. Это вековые карпатские Леса. Это черное и азовское Море. Это нефть,...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Maandag 21 oktober 2019

За його словами, при всьому цьому, Україна - одна з найбідніших держав Європи. Як таке можливо?

Популярні новини зараз

Палкий коханець міцно застряг у своєї колишньої: ледве дихав та втрачав свідомість

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

"Як таке взагалі могло статися?" - задає риторичне питання Шнайдер і відразу ж дає на нього відповідь в нижній частині ілюстрації.

Шнайдер запропонував подивитися уважно на цих осіб, серед яких зображені всі колишні президенти України.

"Це наша минула влада. Вони і їм подібні, 28 років поспіль, правили державою. 28 років поспіль, вони пиляли, ділили, розподіляли потоки, вирішували питання і багатіли. Ну, а такі "дрібниці" як майбутнє України і українського народу, цих хлопців зовсім не цікавили. Не підведіть нас Володимир Олександрович. Адже другого шансу вже не буде", - пише Шнайдер.

За словами Шнайдера, сьогодні українці отримали реальний шанс все виправити. І у цього самого шансу, є конкретне ім'я і конкретне прізвище - Володимир Зеленський. Саме він, може розірвати те замкнене коло, в якому ми опинилися за всі ці 28 років.

Нагадаємо, раніше Михайло Шнайдер розповів, що в одному з магазинів Люботина, Харківська область, небайдужі встановили "добра Полку".

Також Знай.uа писав, що Зеленський зізнався, що купує в елітному київському супермаркеті.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що можна купити на зарплату Коболєва з "Нафтогазу": блогер показав незвичне застосування "Камазам" із готівкою.