Фотограф Барака Обами в Білому домі поділився рідкісними фотографіями колишнього американського президента і його дружини Мішель Обами.

Лоуренс Джексон опублікував альбом Yes We Did з їхніми унікальними знімками.

Фотограф до кінця сумнівався, чи варто публікувати цю книгу, адже до цього вже була спроба видати подібний альбом у Піта Соуза. У момент коливань, на Джексона надавила його дружина. Вона призвела залізний аргумент на користь публікації фотографій, нагадавши, що він перший афроамериканець, який висвітлює діяльність першого афроамериканського президента.

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

Донька онкохворої Заворотнюк влаштувала шоу просто посеред вулиці: міні-копія "Моєї прекрасної няні", фото

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Тепер весь світ може побачити непостановочні кадри Барака і Мішель, а також ознайомитися зі спогадами фотографа, інсайдерів Білого дому і знаменитостей, які зустрічалися з президентом, а передмову до видання написав сам Барак Обама.

"У Лоуренса талант відображати знакові образи, які допоможуть пояснити наш час для майбутніх поколінь. Але у нього також є унікальний дар передавати і більш спокійні моменти – паузи в напруженому дні, моменти нашого усамітнення з Мішель і доньками". пише Барак Обама

Нагадаємо, що з'явились деталі розмови американського президента Дональда Тарампа з українським лідером Володимиром Зеленським. Так, стало відомо, що саме вимагав Трамп від "слуги народу" під час телефонної розмови.