Українська Служба безпеки викрила аферу зі столичною нерухомістю на 230 мільйонів гривень.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Служба безпеки України.

У повідомленні йдеться, що схема розпочалася ще у 2000-х роках, коли начальник одного з департаментів Київської ОДА віддав в оренду за 1 гривню на рік будівлю в центрі столиці комунальній установі. Після такої махінації будинок перейшов у суборенду комерсантів, проте вже за ринковою ціною. Посадовці забрали різницю собі до кишень.

СБУ
СБУ

СБУ розповідає, що згодом схема стала "спадковою" та проводилася кожним очільником одного з департаментів Київської ОДА:

"З часом цей корупційний механізм, так би мовити, зрісся з посадою та став «спадковим»: кожен новий очільник департаменту отримував доступ до джерела незаконного збагачення". йдеться у повідомленні

Всього, за даними Служби безпеки, за час функціонування афери було "зароблено" посадовцями 232 мільйони гривень.

В СБУ повідомили, що "спадок" більше не передаватиметься, а 4 начальники відповідатимуть за аферу перед законом.

СБУ викрила аферу зі столичною нерухомістю: збитки держави оцінюють у понад 230 мільйонів гривень Стартувала оборудка...

Geplaatst door Служба безпеки України op Donderdag 24 oktober 2019

Нагадаємо, що Національне антикорупційне б'юро 17 жовтня отримало право на прослуховування транспортних телекомунікаційних мереж. Відтепер НАБУ непотрібно "посередництво" інших структур, що мінімізуватиме виток інформації про розслідування.