Президент Чилі Себастьян Піньєра зробив гучну заяву. Так, він закликав усіх міністрів подати у відставку. Сталося це на тлі масових заворушень, які виникли в країні.

Нагадаємо, що цими днями на вулиці Чилі вийшли понад мільйон людей та вимагали скасувати підвищення тарифів на проїзд у метро в Сантьяго. Після такого, уряд пішов на проступки та зроби те, що хотіли люди. Однак, це не зупинило протести, які набули насильницького характеру - було зафіксовано чимало випадків мародерства.

Як відзначається, у зв'язку із цим, Піньєра оголосив про готовність змінити весь склад свого уряду. За його словами, "сформований новий уряд матиме змогу подолати нові виклики".

Також він додав, що наразі місто вже не те, яке було раніше.

Популярні новини зараз

Після тривалої хвороби помер культовий режисер: був творцем знакових фільмів

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

"Ми перебуваємо у новій реальності. Чилі зараз є іншим ніж те Чилі, яке було ще тиждень тому", - підкреслив президент країни.

Нагадаємо, що 26 жовтня Володимир Зеленський, президент України, зустрівся з добровольцями, які беруть участь у військових діях, в Золотому, Луганська область, де має відбутися розведення військ.

Під час зустрічі між Зеленським і бійцями розпалилося діалог. Після цього на офіційній сторінці ОНС в Facebook заявили, що бійці, з якими зустрічався Зеленський, і зовсім не повинні перебувати в зоні проведення операції.

Також Знай.uа писав, що Зеленський кинув всі справи і помчав у зону ООС, що відбувається.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Зеленський зробив гучну заяву після скандалу в Золотому: "Деякі виявилися емоційними".