Сергій і Юлія Льовочкіни – чинні депутати українського парламенту від "Опозиційної платформи – За життя" були замішані у схемі відмивання російських бюджетних грошей. Про це повідомляє портал журналістських розслідувань "Слідство. Інфо", який посилається на Проект з розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP. Як виявилося, українські нардепи були власниками латвійського банку Trasta Komercbanka, який причетний до масштабної схемою, в якій виводилися мільярди доларів з російського держбюджету.

Сергій Льовочкін, 24 канал
Сергій Льовочкін, 24 канал

Расследователям вдалося встановити, що за допомогою фінансової схеми з російських банків було виведено понад 20 мільярдів доларів на рахунки фейкових компаній. За даними журналістів, ці гроші належали організованої злочинності або кошти з російського бюджету, виведені за період 2011-2014 років. І серед тих, хто виводив ці гроші, був саме Trasta Komercbanka.

Юлія Льовочкіна, girl2leader.org.ua
Юлія Льовочкіна, girl2leader.org.ua

З листувань Левочкиных було встановлено, що банком фактично керував американець Чарльз Трехерн, якому належало близько 10% у цій фінустанові. Під наглядом Юлії Льовочкіної громадянин США керував майже чотирма десятками офшорів, осібно у Франції і творами мистецтва. Чарльз Трехерн, звичайно ж, змушений був приховувати справжніх власників усього, що належало нібито йому, про це стає зрозуміло з його листування з адвокатом Левочкиных.

Trasta Komercbanka, dv.ee
Trasta Komercbanka, dv.ee

Нагадаємо,  Сергій Льовочкін та можливе ухилення від сплати податків.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що справа Фрумана-Парнаса потягне за собою справу Льовочкіна.

Також портал "Знай.иа" писав, що Юлія Льовочкіна прийшла в Раду з сумкою зі шкіри поні.