Президент України Володимир Зеленський поставив чіткі завдання профільним міністрам, і все повинно запрацювати в найближчий час. Про це повідомляє "Команда Зеленського" в телеграм-каналі. Так, першу вказівку прилетіла міністру соцполітики Юлії Соколовській – за планом президента до кінця року в Україні має запрацювати електронний сервіс призначення пенсій та отримання довідок. І все це повинно бути в одному мобільному додатку для смартфонів. Також Соколовська повинна придумати, як зробити так, щоб українці автоматично почали отримувати пенсію при досягненні потрібного віку і не звертаючись за цим.

Юлія Соколовська, Слово і Діло
Юлія Соколовська, Слово і Діло

За вказівкою Зеленського в Міністерстві охорони здоров'я повинні до кінця січня 2020 року забезпечити роботу Єдиної державної інфосистеми трансплантації. Крім того, гарант просить удосконалити систему екстреної медицини.

Що стосується науки і освіти, то тут Зеленський вимагає у міністра Ганни Новосад сформувати основу для базової та профільної школи за новим освітнім стандартам. Також вона повинна посприяти запуску роботи Національного фонду досліджень. А ось Міністерству культури, молоді та спорту президент доручив розробку законопроекту для функціонування інформаційного простору України.

Володимир Бородянський, Телекритика
Володимир Бородянський, Телекритика

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на середу 13 листопада допоможуть не заснути на роботі

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Всім отримувачам субсидій: Мінсоцполітики виступило з важливою заявою

Показати ще

Нагадаємо, у Пенсійному фонді пішли на поступки українцям.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що борги по зарплаті в Україні виросли.

Також портал "Знай.ua" писав, що в Україні стрімко зростають борги по зарплатах.