Голова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що іноземці зможуть купувати українську землю за новими законами не раніше, ніж через чотири роки, у пріоритеті будуть залишатися українці, які захочуть займатися сільським господарством. Про це Богдан розповів в прямому ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі Україна.

Андрій Богдан, 5 канал
Андрій Богдан, 5 канал

Відповідаючи на питання, Андрій Богдан серед іншого заявив, що неправда, коли кажуть, що іноземці скуплять всю українську землю. За його словами, саме громадяни України будуть мати прерогативу в купівлі землі. Іноземці будуть брати участь в торгах за землю як мінімум через чотири роки, каже чиновник. Він вважає, що скасування мораторію на продаж землі дозволить легалізувати цей ринок, вивести його з тіні.

За словами глави Офісу президента, землю в Україні продають вже зараз, але робиться це нелегально, тобто ринок фактично вже працює, але незаконно. Тому зняття мораторію дозволить продавати землю легально, адже оформляються документи, які не дозволять обдурити селян.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Нагадаємо, Зеленський і Богдан отримали зарплати за жовтень.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Кличко і Богдан зарили сокиру війни.

Також портал "Знай.ua" писав, що меми про Богдана стали хітом мережі.