Президент Володимир Зеленський зробив свою головну помилку тоді, коли призначив Андрія Богдана керівником свого ОП. Тепер Богдан вже вибудував систему "під себе" і готовий принести Зеленського у жертву.

Таку думку висловив журналіст, бізнесмен і політичний оглядач Андрій Пальчевський в інтерв'ю Юрію Романенку на Рoliteka.

Пальчевський нагадав, як відбувалось призначення Богдана на такий високий пост. Спочатку Зеленський не мав наміру цього робити, але змінив свою думку після того як "до нього хтось приїхав", - сказав Пальчевський, натякаючи на розмову Зеленського з Коломойським.

"Багато хто сказав: "Це не біда ... це - катастрофа", - пригадав ті події Пальчевський.

Журналіст  вважає, що Богдан - людина  "абсолютно не державницького спрямування". При цьому, за період перебування на своєму посту, Богдан зумів вибудувати систему під себе і зараз він готовий "принести Зеленського в жертву", вважає Пальчевський.

Пальчевський впевнений в тому, що Богдан зосередив у своїх руках небувалу для України кількість влади. За таких умов єдиним виходом в майбутньому для Зеленського буде звільнення Андрія Богдана з поста глави ОП. На думку журналіста, після цього і сам Зеленський  може вирішити відійти від влади.

Нагадаємо,   Пальчевський з нагадав Зеленському про "посадки": "Яку весну мав на увазі президент?".