Відомий в Україні політичний оглядач, журналіст та бізнесмен Андрій Пальчевський вважає, що українці не повинні довго терпіти витівки влади. Про це він заявив в ефірі скандального телеканалу "112 Україна". Туди ймовірний кандидат на мерське крісло Києва прийшов на запрошення в одну з програм, де мав можливість поговорити про владу і посадки, які обіцяв Володимир Зеленський.

Так, у своєму спітчі Пальчевський запропонував садити політиків за невиконані передвиборчі обіцянки, на його думку, повинен бути швидкий протест. Вся проблема у свідомості, каже журналіст, українці довго все терплять, переносять, а так бути не повинно. І ось цю ситуацію експерт порівнює з відносинами між чоловіком і жінкою, в яких жінка все терпить, а чоловік не робить якихось кроків.

Андрій Пальчевський, znaj.ua
Андрій Пальчевський, znaj.ua

"Це як у відносинах. Особливо жінки мене зрозуміють. Якщо він не мукає, не телиться, ось ці відносини на 10 років, вони нічим не закінчаться. Точно так і у владі. Вони щасливим шлюбом з дітьми і з фотографіями біля весільного торта не закінчаться. Так і тут", - каже Пальчевський.

Також у своєму виступі оглядач нагадав чинній владі і Зеленському, зокрема, про весняні посадки, які той обіцяв у своїй агітації. Пальчевський зазначив, що не розуміє виборців, які пропонують дати президенту пару років, а потім критикувати його. "У нас повинні були бути посадки навесні", - говорить експерт і запитує, мовляв, а яку саме весну мав на увазі гарант.

Популярні новини зараз

Онкохвора Заворотнюк відмовила чоловікові Валерії: "Не битимусь в зачинені двері"

У Маріуполі невідомі атакували загін морської охорони, пролунали потужні вибухи: перші деталі, відео

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

Показати ще

Нагадаємо, Пальчевський іронічно звернувся до Кабміну Гончарука.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Пальчевський жорстко дорікнув Зеленському.

Також портал "Знай.ua" писав, що Пальчевський потроллив бійку Геруса з Ляшком.