Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вважає, що, земельна реформа — це не про розпродаж землі, а про відновлення справедливості. Гончарук закликав народних депутатів прийняти закони про обіг ринку землі, які будуть сьогодні розглядатися у Верховній Раді.

Прем'єр-міністр України написав відповідне звернення на своїй сторінці в Facebook:

Популярні новини зараз

Курс валют на 23 січня завдасть клопоту українцям

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

У Харкові двоє африканців посадили за кермо собаку і взяли курс на "Барабашово": кадри, які підривають мозок

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

Показати ще

Олексій Гончарук, фото: Facebook
Олексій Гончарук, фото: Facebook

"Ми не можемо задовольнити всіх, наше завдання – балансувати інтереси всіх стейкхолдерів (а не однієї певної групи), встановлювати прозорі правила гри і підтримати чесну конкуренцію. Ця реформа робиться в першу чергу для українців і в інтересах українців" Олексій Гончарук

Гончарук наголошує, що кожен українець повинен мати право самостійно вирішувати, що робити зі своїм паєм – продати, працювати на ньому або здавати в оренду. Глава уряду звернувся до депутатів за підтримкою у цьому питанні. Крім того він наголосив, що перед винесенням законопроекту на розгляд громадськості, уряд проводив численні консультації і переговори та розглядав кілька десятків можливих сценаріїв.

Ринок землі в Україні, фото: Уніан
Ринок землі в Україні, фото: Уніан

"Потім протягом двох місяців у нас був постійний діалог, як з прихильниками, так і противниками цієї ініціативи з метою пошуку спільного знаменника" Олексій Гончарук

Олексій Гончарук переконаний, що неможливо зробити життя мільйонів громадян, які живуть у селах, кращим, якщо нічого не змінювати і не давати можливості людям самостійно розпоряджатися своєю землею.

Нагадаємо, раніше депутати підняли бунт у Верховній Раді

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Мінекономіки назвали вартість української землі

Також "Знай.ua" писав, що земельна реформа викликала масові протести під Радою