Цими днями міністр інфраструктури України Владислав Криклій хоче звільнити свою заступницю, скандальну Олександру Клітіну. Відтак, він пообіцяв внести відповідне подання на засіданні Уряду. Про це йдеться на Facebook-сторінці урядовця. 

Зауважимо, що нещодавно Клітіна втрапила у дуже гучний скандал. Так, в мережі з'явився запис, в якому мова йде про те, що чиновниця отримала свою посаду "через ліжко", а не завдяки професіоналізму.

Згодом Клітіна спростувала цю інформацію і заявила, що "обожнює свою сім'ю". Щоправда, в Telegram-каналі "Джокер" пізніше опублікували ще одне листування, в якому чиновниця негативно висловлюється щодо міністра та його заступників, а також фактично погодилась на фейкову пропозицію самій очолити Міністерство інфраструктури.

Криклій, фото Економічна Правда
Криклій, фото Економічна Правда

Популярні новини зараз

У нових правилах перетину кордону знайшли "тріщину": немає тестів - немає хворих

Гарячі кадри з Тіною Кароль біля басейну облетіли мережу, мокра і спокуслива

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

Банки розпочали блокувати перекази українців та забирати гроші: шо варто знати кожному

Показати ще

Відтак, наразі міністр інфраструктури України Владислав Криклій хоче звільнити заступницю.

"Я сам формував свою команду, і залишаю за собою право змінювати її. Я вкрай незадоволений відсутністю розуміння між Олександрою та командою міністерства інфраструктури... Олександра Клітіна відмовилась йти у відставку в дусі європейської політичної традиції... Я вважаю за необхідне винести на наступне засідання Уряду подання про її відставку від свого імені", - заявив міністр.

Нагадаємо, постільний скандал Клітіної та листування з Джокером: все, про що ви хотіли знати, але не могли знайти.

Як повідомляв Знай.uа після постільного скандалу заступник міністра Клітіна показала фото відразу двох улюблених чоловіків: "Неадекватна".

Знай.uа писав, учасницю постільного скандалу Клітіну розвів пранкер Джокер: хто під ким і кого поганяє.