Волонтер Маруся Звіробій сьогодні прибула в Державне бюро розслідувань, але відмовилася заходити в кабінет слідчого. Про це повідомляє LB.ua.

"Я привіталася в коридорі, але поки вони не зроблять все законно, не напишуть виклик так, як вони за законом повинні вказати інформацію, я в той кабінет не зайду. Нехай навчаться працювати в цій структурі", – заявила Звіробій.

Маруся Звіробій у ДБР, фото LB.ua

Волонтерка заявила, що її слідчий – "хороший хлопець", але його начальник "пішов по бєспрєдєлу".

"Мені залишили незрозумілий для мене виклик, коли обшукували. Там не вказано мій статус, тобто я не є підозрюваним, свідком або суб'єктом якогось кримінального провадження. Будь – теж незрозуміло. Теж незрозуміло, на яку слідчу дію мене викликають – допит, вручення підозри, що це? Це грубе порушення закону", – пояснила вона.

Маруся Звіробій у ДБР, фото LB.ua

Звіробій повідомила, що чекатиме законного виклику і не прийде на допит, поки це не напишуть офіційно. Свої вимоги вона залишила у канцелярії.

Маруся Звіробій у ДБР, фото LB.ua

Також волонтерка повідомила, що їй досі не віддали іграшку її дочки – пістолет, який вилучили під час обшуку. Активісти, які прийшли підтримати Звіробій під ДБР, принесли з собою дитячі пістолети.

Нагадаємо, Маруся Звіробій тримала вдома дві рушниці, слідчі вилучили дещо ще.

Як повідомляв Знай.uа в ДБР назвали причину потужних вибухів у Балаклії: "Сто людей твердять в один голос...".

Знай.uа писав, Федина нарвалася на неприємності через гучне звернення до Зеленського: що чекає на депутатку від партії Порошенка.