Пранкер Джокер опублікував листування з контактом, підписаним як "Кличко". У листуванні йшлося про "слугу народу" Гео Лероса та Олександра Ткаченка.

Пранкери Джокер повідомив в своєму Telegram-каналі, що листувався від імені депутата фракції "Слуга народу" Миколи Тищенка з мером Києва Віталієм Кличком. 

"Сьогодні побилися два нардепи від Зе - Бужанський і Гео Лерос. А мені якось доводилося чути це оригінальне прізвище. Коли листувався від імені Тищенка з мером Києва Кличком", - написав Джокер.

Під час листування контакт, підписаний, як "Кличко" розповів, що думає про Лероса, а також поділився думкою про народного депутата від Слуги народу Олександра Ткаченка, який мітить в крісло мера Києва.

"Ткаченко людина творча! Податливий на дрібні витівки! Останнім часом він з Гусовським і Антоненком багато часу проводить ... А у нас в місті всі мені кажуть, що вони з "заднім приводом". Так що брат обережніше там в парламенті", - написав Кличко.
Про Лероса контакт, підписаний, як "Кличко" зазначив, що добре його не знає, і що Лерос -  друг "слуги" Олександра Ткаченка.

"Я його добре не знаю! Людина мистецтва. Член вашої фракції. Новий друг Ткаченка. Колишній мій радник, вів проект Мурал", - написав Кличко про Лерос. 

На питання Джокера чи "він теж задньопривідний?", Кличко відповів: "чутки у нас теж такі ходили".

Коли саме відбувалося спілкування Джокер не уточнив, проте зазначив, що далі буде.
 
У листуванні привертає увагу також  такий факт:  Кличко спілкується, російською, але пише слово "проект" з помилкою.

Нагадаємо, журналісти припустили, хто ховається за маскою ″Джокера″

Популярні новини зараз

Зеленський не стримав емоцій в день прощання з "ангелами" борту МАУ

Полякова з оголеними грудьми "осідлала" чоловіка, гарячі вітання: "Заздріть мовчки"

"Солдати без розпізнавальних знаків": Одесу сполохала колона військової техніки в місті

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще