Відомо, що в суботу, 7 грудня, Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) проведе закрите засідання за попереднім рішенням глави української держави Володимира Зеленського перед зустріччю в "нормандському форматі" в Парижі, яка відбудеться вже в понеділок, 9 грудня. Про це повідомляє пресцентр РНБО.

Володимир Зеленський скликає засідання РНБО

"Президент України Володимир Зеленський у середу провів нараду з представниками органів сектору безпеки і оборони України. За підсумками наради прийнято рішення провести в суботу, 7 грудня, закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський скликає засідання РНБО

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський терміново скликав РНБО. Він присвятить нарада зустрічі з Володимиром Путіним, яка відбудеться 9 грудня в "нормандському форматі".

Популярні новини зараз

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

"Паскудить в лісі?": чоловік показав відео, на якому зняв снігову людину. Мурашки по шкірі

"Це Різдво потрясе світ": чоловік стверджує, що прийшов з 2485 року, і попередив людство

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, президент України Володимир Зеленський призначив мільйонера на важливу посаду на Дніпропетровщині.

Також портал Знай.ua писав, що в Офісі президента Володимира Зеленського відбулася координаційна нарада з підготовки до зустрічі лідерів "нормандської четвірки". На засіданні главою держави було затверджено п'ять варіантів плану по "Л/ДНР".