За підсумками нормандської зустрічі у понеділок, 9 грудня, можуть підписати "який-небудь незобов'язуючий документ". Про це повідомив прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков в інтерв'ю виданню "Дождь".

Дмитро Пєсков

"Очевидно, що угоди не буде. І ніхто не чекає ніякої угоди – це було б завищеними очікуваннями, від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо", – стверджує він.

Також Пєсков вважає, що буде прийнятий "незобов'язуючий документ, незобов'язуюча угода". Більш того, він назвав позитивним моментом є той факт, що "була виконана домашня робота".

"Це незобов'язуючий документ, незобов'язуюча угода, але в ньому можна очікувати, що будуть зафіксовані якісь точки, за якими є спільне розуміння", – повідомив представник Кремля.

Популярні новини зараз

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

Просили зими - отримуйте по повній: синоптик налякала українців прогнозом

У Києві лютує підступна епідемія грипу, лимони не врятують: вірус "полює" на дітей

Китайські війська увійшли на територію Росії: піхота і важка техніка йдуть без зупинки

Показати ще

Дмитро Пєсков

До того ж, Дмитро підкреслив, що стосовно перспектив відносин між Росією і Україною після нормандської зустрічі потрібно ставитися зі стриманим оптимізмом".

"Якщо ви говорите про прорив у російсько-українських відносинах, тобто дуже обережний, дуже стриманий оптимізм. Чому є? Тому що лідери вже неодноразово говорили по телефону, і це було конструктивне спілкування", – заявив він.

Також прессекретар додав, що для вирішення гострих питань між Україною і РФ слід продовжувати конструктивний діалог.

"Якщо такий конструктивний дух буде продовжений і під час особистої зустрічі, це створить передумови для полегшеного виходу на якісь рішення, які хвилюють обидві сторони. Що це буде – ми знаємо весь набір проблем, – але яким чином це спільне порозуміння буде знайдено під час зустрічі, зараз говорити передчасно", – сказав він.

Дмитро Пєсков

Нагадаємо, що російські журналісти опублікували в мережі досить цікаву інформацію про те, що президент Російської Федерації Володимир Путін і відома гімнастка Аліна Кабаєва перебувають у шлюбі з 2011 року.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Кремлі категорично відмовляються вести розмови про окупований Крим.

Також портал Знай.ua писав, що літак з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним потрапив в серйозні неприємності при посадці.