Як відомо, у понеділок 9 грудня, у Парижі відбувся саміт "нормандської четвірки" за участю президентів України, Росії, Франції та канцлера Німеччини. Відтак, у Єлисейському палаці Володимир Зеленський, Еммануель Макрон, Ангела Меркель і Володимир Путін сіли за стіл переговорів, аби вирішити збройний конфлікт на сході України.

Вже пізніше після зустрічі президент РФ заявив, що "нормандська четвірка" вирішила безальтернативне виконання Мінських угод від 2015 року. Так, Путін розповів, що вірить у те, що розведення сил на Донбасі буде продовжено.

Нормандська четвірка, прес-конференція
Нормандська четвірка, прес-конференція

Окрім цього, він додав, що Конституції потрібно закріпити особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей, і потрібно зробити це "на постійній основі".

"Росія буде робити все, щоб внести посильний внесок у врегулювання ситуації на Україні. Не треба забувати про простих людей в Донбасі, домовленості повинні поліпшити їхнє життя не колись, а зараз", – підкреслив Путін.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

Нагадаємо, що Путін під час "нормандської зустрічі" зробив дивний жест у бік Зеленського, щоб той не заступав собою камери фотографів.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленському перед "Нормандським форматом" нагадали головну обіцянку, відео.

Також портал Знай.uа писав, що Пальчевський спрогнозував підсумок розмови Зеленського з Путіним: "Мушу вас засмутити..."