Народний обранець з "Слуги народу" Богдан Яременко, який нещодавно вляпався у секс-скандал із викликом повії, заявив, що окупований Росією Севастополь потрібно позбавити особливого статусу. Про це депутат написав у своєму Facebook. Звичайно ж Яременко обґрунтував свою заяву – на його думку, причина, по якій місто отримало цей особливий статус більше не актуальна. А значить, цей статус потрібно відібрати.

"Крім того, як особливий статус Севастополя міг, але не допоміг в ході операції російської і Криму окупації, є ще й питання природи або причини існування цього статусу", - каже депутат. Він нагадав, що місто отримало особливий статус з-за того, що був головною базою чорноморського флоту Росії. "При цьому, на момент виходу РФ із договорів про базування в Криму ЧФ РФ цей аргумент остаточно втратив для України будь-яке значення", - зазначив Яременко. Але водночас він говорить, що змінювати статус Севастополя під час війни і окупації може бути недоцільно.

Окрім того, як особливий статус Севастополя міг, але не допоміг в ході російської операції з його і Криму окупації, є ще...

Geplaatst door Богдан Яременко op Dinsdag 17 december 2019

Нагадаємо, після скандалу з повіями Яременко взявся за алкоголь.

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що "Слуга народу" вибирає заміну Яременку.

Також портал "Знай.иа" писав, що "Слуга народу" пішла по стопах Яременка та Ківи.