Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія має намір провести у Верховній Раді голосування за те, щоб у парламентському буфеті дозволили торгувати спиртними напоями. Про це повідомили в Telegram-каналі народного депутата Олександра Качури "Правда Качури".

Народний депутат від "Слуги народу" показав скріншот з месенджера, імовірно WhausApp з повідомленням від Давида Арахамии, в якому той дає вказівку, коли і за що треба проголосувати.

Качура з іронією додав, що народним депутатам перед Новим роком пропонують закрити дуже важливе питання для України.

Нагадаємо, Арахамія з "Слуги народу" пояснив, чому не відкрили ринок землі.

Популярні новини зараз
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили ПриватБанк запроваджує нові правила грошових переказів: що зміниться та коли Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, Арахамія і Білецький зчепилися під Радою, не могли поділити Авакова.

Також Знай. ua писав, що "Слуга народу" виконала головну примха Путіна на "нормандської зустрічі".