Україна і Росія підписали всі угоди для продовження транзиту газу через Україну в ЄС з 1 січня забезпечений. Про це повідомили у telegram-каналі Klymenko Time.

Президент України нагадав умови контракту - транзит на 5 років з можливістю продовження ще на 5. Перші 5 років транзиту принесуть Україні понад 7 млрд. доларів США. Мінімально гарантована прокачування – 65 млрд. кубометрів газу в перший рік і за 40 млрд. кубометрів на наступні 4 роки.

Раніше про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму telegram-каналі.

"Кінець року, але не досягнень. Україна підписала контракт на транзит газу на п’ять років, впродовж яких ми отримаємо щонайменше понад $7 мільярдів. Сторони можуть продовжити контракт ще на десять років. Українська ГТС буде завантажена, а це — енергетична безпека та добробут українців", — написав президент.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Пристрасна Тіна Кароль забула про скромність у відвертому боді: "Іноді скандальна"

Юрій Горбунов "розклеївся" на роботі, Осадчій це не сподобається: "Бухнути"

Показати ще

Інформацію про це підтвердили голова Газпрому Олексій Міллер, а також виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко, які підписували договори від імені України та Росії.

Переговори про підписання текстів контрактів проводили близько 4 діб поспіль. Українська сторона підписала угоду вдень 30 грудня у Відні, а російська вже ввечері, у Санкт-Петербурзі. Після підписання документів обома сторонами угода вважатиметься чинною.

Нагадаємо, у день обміну полоненими бойовики Путіна нахабно "накрили вогнем" українських воїнів.

Як повідомляв портал Знай.uа, з'явилися важливі деталі стосовно обміну полоненими між Україною і Росією.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський підписав доленосний для України закон: торгувати з Росією більше не будемо.