Цими днями прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що у Міністерстві фінансів нарешті підбили підсумки стосовно виконання Држбюджету-2019. Відповідній допис він опублікував у власній Telegram-спільноті.

Як відзначається, за підсумками 2019 року доходи загального фонду держбюджету зросли на 5,5% у порівнянні з 2018 роком - до 879,8 млрд грн. Щодо видатків за загальним фондом держбюджету, то вони становлять 950,7 млрд грн, що на 3,2% менше, ніж були заплановані.

Окрім цього, загальний дефіцит був цього року меншим та становив 72,4 млрд грн - близько 1,8% ВВП. Зокрема, дефіцит загального фонду держбюджету був в межах планового показника 69 млрд грн.

Скріншот з сайту Мінфіну стосовно бюджету 2019 рок у

Також звернули увагу у повідомленні і на дефіцит держбюджету, який було профінансовано коштом запозичень, які становили 405 млрд грн, а також приватизації, надходження яких становили 0,5 млрд грн. Стосовно держборгу, то на його обслуговування та погашення у 2019 році було спрямовано близько 119,2 млрд грн та 345,2 млрд грн.

Популярні новини зараз

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Оля Цибульська засвітила волохаті ноги на шпильках: Дзідзьо перелякається

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

За оперативною оцінкою, держборг на кінець 2019 року становив у гривнях 1 764,2 мільярда, а в доларах - 74,5 млрд. Наразі підкреслюється, що борг скоротився стосовно ВВП до близько 45% на кінець 2019 року. Гарантований державою борг на кінець року за оцінкою становив близько 6,6% ВВП.

Скріншот з сайту Мінфіну стосовно бюджету 2019 рок у

Нагадаємо, тарифні гонки "міцних" господарників і Гончарука.

Як повідомляв Знай. ua, у Гончарука виявили "симптоми" Гройсмана, українці влетіли на 50 мільярдів: що зміниться в країні вже з 1 січня

Також Знай. ua писав, що Кабмін відкрив полювання на Фопів.