Відомо, що місячна заробітна плата гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського в 2020 році становить близько 1,9 мільйона гривень. Про розмір його зарплатyі повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook перший секретар Національної спілки журналістів Ліна Кущ з посиланням на фінансовий план компанії.

Ігор Смілянський

"Смілянський у цьому році суттєво покращить свій добробут. Глава пошти буде отримувати зарплату у розмірі 1 886 808 гривень 30 копійок в місяць. З них 716 463 гривень 30 копійок - посадовий оклад, 693 843 гривні - щомісячна премія, 456 502 гривні - інші виплати, передбачені законодавством", - написала Кущ.

Реакція українців

Багато користувачів мережі обурюються щодо такої високої зарплатні Ігоря Смілянського. Вони вважають, що не може, оплата праці голови "Укрпошти" так відрізнятися від звичайного співробітника. Також і той факт, що сім'ям загиблих в результаті авіакатастрофи в Ірані виплатять по 200 тисяч, а Смілянський тільки за місяць отримає 2 мільйони гривень.

Скріншот, Facebook

Популярні новини зараз

Ґрета Тунберг виступила в Давосі з посланням до людства: ″Залишилося 8 років, щоб врятувати планету″

Аллегрова пустилася в танок на стільці, наївшись грибів: весілля запам'ятають надовго

Скільки українців отримують пенсію понад 10 тисяч гривень: у ПФУ розкрили дані

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Показати ще

Скріншот, Facebook

Скріншот, Facebook

Скріншот, Facebook

Скріншот, Facebook

Нагадаємо, що державна "Укрпошта" з січня планує підвищити тарифи на міжнародні відправлення відразу в декількох категоріях.

Як повідомляв портал Знай.ua, голова державного підприємства "Укрпошта" Ігор Смілянський 2019 року мав близько півтора мільйона гривень щомісячної зарплатні, а в 2020 році його доходи зростуть до майже двох мільйонів гривень.

Також портал Знай.ua писав, що акціонерне товариство "Укрпошта" підвищила тарифи на поштові відправлення по всій Україні.