Колишній український президент Петро Порошенко висловився з приводу недавньої ситуації з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком. У мережі з'явилися аудіозаписи з наради прем'єр-міністра України, в одному з яких він негативно висловлюється щодо Володимира Зеленського.

В іншій частині аудіозапису чутно, як Гончарук пояснює, що зібрав всіх присутніх, щоб подумати, як "ми це зрежисуємо". Мова на нараді у цей час йшла про спад економіки та курс гривні. Свою реакцію Петро Порошенко розмістив у Twitter.

Олексій Гончарук, NewTelecom
Олексій Гончарук, NewTelecom

"Щодо ситуації із записами прем’єра — це не український сценарій. Слушні оцінки викликів і ризиків економічної ситуації, які представлені у розмові прем’єра і керівництва економічного блоку, треба просто проаналізувати і забезпечити відповідну реакцію, щоб протидіяти цим викликам", - написав Порошенко. Петро Порошенко

Популярні новини зараз

Дантес помацав Дорофєєву в цікавому місці, фанати тішаться: "Які котики"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

″Просто пекло, чисті мерзотники″: влада вирішила познущатися над пенсіонерами, вимагає незрозумілі довідки

Очевидці розкрили таємницю загибелі подруги Фреймут Островської: "Поводилася агресивно"

Показати ще

Також колишній президент України пише, що роздмухувати цей скандал вигідно неукраїнським силам:

Петро Порошенко, фото Getty Images
Петро Порошенко, фото Getty Images

"Абсолютно неукраїнські сили намагаються роздмухувати псевдо-скандал. Подивіться на яких каналах вийшла атака на український уряд – на російських каналах. І на каналах одного відомого олігарха...  Хочуть атакувати тих, хто захищає державну політику, з приводу одного дуже великого банку, який був націоналізований, став державним і через який виводилися десятки, а може і сотні мільярдів гривень з української фінансово-банківської системи. " Петро Порошенко

Публікація Петра Порошенка, скріншот: Twitter
Публікація Петра Порошенка, скріншот: Twitter

Нагадаємо, раніше українці почули другу "плівку Гончарука" і оніміли: "А у нас реально немає планів!"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Романенко показав, як історія з Гончаруком та Зеленським повторює помилку Порошенка: "Пояснити косяки"

Також "Знай.ua" писав, що Гончарук відповів на скандальні записи: "...то я повний профан"