У мережі набирає обертів скандал навколо засідання прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та його колег, на яких вони обговорювали, як представлять питання країни президентові України Володимиру Зеленському, у якого в голові "пусто". Скандальні записи з'явилися на YouTube каналі "Як обдурити президента".

Прем'єр-міністр відреагував на злив даних і розповів, як працює його команда над тим, щоб перезавантажити країну і зламати стару систему і побудувати нову, без договорняків і "схематозів".

"Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки", - пише він.

Відповідний пост з відео з'явився на офіційних Facebook, Telegram і на YouTube сторінках прем'єр-міністра України.

Олексій Гончарук, фото: 24 канал
Олексій Гончарук, фото: 24 канал

Популярні новини зараз

Погода на неділю 16 травня обрадує літнім теплом і освіжить дощами

Ізраїль знищив головний офіс противника одним ударом: димом затягнуло пів міста

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Не Аліса і не Маша: з'явилися докази, хто перемогла в "Холостяку" з Тіматі

Показати ще

Гончарук каже, що з самого початку проти влади бореться дуже багато людей, які хочуть, щоб у них нічого не вийшло. Про це він розповідає з посмішкою на обличчі.

"Останнім часом проти мене особисто і проти Уряду розгорнулися масовані медіа-атаки в соціальних мережах і засобах масової інформації. Це свідчить про те, що наша команда на правильному шляху. Ми вже перекрили дуже багато корупційних схем і не даємо грабіжникам продовжувати обкрадати країну", - каже Гончарук.

Прем'єр стверджує, що "грабіжники" вже втратили мільйони гривень і далі щодня будуть втрачати мільйони гривень тіньового доходу. Він переконаний, що у них не вийде відновити корупційні схеми.

"Все буде добре. Нас не злякати. Щодня ми будемо прикривати нові і нові схеми для того, щоб нашу країну корупція перестала точити зсередини. Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі", - каже Гончарук.

Свою промову він закінчив "хорошими новинами" і розповів, що цього тижня зміцнився обмінний курс і збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які складають 25 млрд доларів і різко інфляція знизилася до 4,1%.

"Якщо це не гарні новини для країни, то я повний профан в економіці!", - резюмував Гончарук.

Нагадаємо, Гончарук на таємній нараді обговорював, як обдурити Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, українці почули другу "плівку Гончарука" і заніміли.

Також Знай. ua писав, що Гончарука викинуть після образи президента.