Після офіційно визнаних плівок Гончарука, сам прем'єр написав заяву на відставку. Через це президент Володимир Зелеленський опинився в ситуації шахової ″вилки″, з якої кожен можливий вихід є поганим.

Таку думку висловив лідер партії ″Національний корпус″ народний депутат Андрій Білецький у відео, розміщеному на його Telegram-каналі.

Білецький зазначив, що навіть самою подачею заяви Гончарук черговий раз довів свою некомпетентність, адже написав її на ім'я президента, замість того, щоб подати у Верховну Раду, яка, власне, і вирішує відставку прем'єр-міністра.

Заява Гончарука поставила Зеленського у ситуацію, коли кожне його рішення — чи прийняти цю заяву, чи не прийняти, є не вигідним для нього.

Популярні новини зараз

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Живе під землею і відкидає хвіст: на території Чорнобиля мешкає "фальшива змія"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

″Якщо Зеленський, або його фракція, прийме заяву Гончарука, то виходить, що Зеленський — людина, яка образилася на правду. Тому що він образився на правду про те, що він оцінює країну по ціні олів'є, що в нього багато пустого місця в голові в питаннях економіки, на правду про те, що Гончарук, який відповідає за економку країни, - профан. А людина, яка ображається на правду виглядає негарно. Але з іншого боку, якщо він залишить Гончаука, то він опиняється в ситуації, коли він залишив непрофесійного, некваліфікованого, некомпетентного товариша, який сам оцінює себе в питанні економіки, як профан.

Таким чином Зеленський знаходиться у справжній шаховій вилці″, - пояснив Білецький.

Нардеп пояснив, чому так трапилося:

″Якщо говорити серйозно, то так трапилося тому, що при владі знаходяться некомпетентні люди, які прийшли шляхом обману звичайних людей через телевізор і гроші, які в них вливали міжнародний спекулятивний капітал типу Сороса і декілька українських олігархів″.

Нагадаємо, 17 січня Гончарук написав заяву про відставку

Як повідомляв портал Знай.ua, Гончарука спровадили з Ради під крики "Ганьба!"

Також Знай.ua писав, Арахамія заявив, що не бачить причин для відставки прем’єр-міністра Олексія Гончарука